Macron Notus slippers zijn zeer fijne slippers voor bijvoorbeeld voor/na een wedstrijd, tijdens het douchen etc. De slippers zijn gemaakt van EVA, dit houdt in dat de slippers licht en duurzaam zijn.
De slippers zijn onderdeel van een complete set met o.a. broeken, sweaters en polo's. Bekijk ze nu op Macron Notus slippers.
Kleur & aantal
Kleur
Zwart
Aantal stuks per verpakking
2x (= 1 paar)
Maten
40 t/m 45
Op zoek naar meerdere aantallen van dit artikel voor een team, vereniging of organisatie? Neem dan contact met ons op. Onze medewerkers staan u graag sportief te woord.
Meer informatie Macron sportkleding Naast het leveren van bovenstaand artikel, levert EM Sporting een uitgebreid assortiment aan sportkleding. Wij zijn ook het adres voor het bedrukken van uw kleding. Door onze jarenlange ervaring op het gebied van bedrukkingen en borduringen, zijn wij in staat om u te voorzien van een professionele uitstraling. Bedrukking is per stuk mogelijk.